Hizmetlerimiz

Türkiye'nin İlaçlama Markası Termatex'nin Hizmetleri.

Haşere Kontrol Hizmetlerimiz

Termatex Türkiye’nin bir çok ilinde kurumsal olarak haşere kontrol hizmeti vermektedir.

Sterilizasyon-Dezenfeksiyon -Uygulamasi
Fabrika İlaçlama

Fabrika İlaçlamaÜretim yeri olan fabrikalarda kemirgen ve haşerelere önleyici periyodik ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Detaylı bilgi >>

AVM İlaçlama

AVM Böcek İlaçlamaAVM ortak alanlarından, otoparkına ve çeşitli kullanıma ait oda ve depolara yönelik geniş kapsamlı haşere ve kemirgen ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Detaylı bilgi >>

Site İlaçlama

Site Böcek İlaçlamaYaşadığınız sitenin ortak alanları, bina giriş çıkışı ve bahçesi haşere ve kemirgen oluşumuna önleyici/yok edici tedbirler almaktayız.

Detaylı bilgi >>

Uçak İlaçlama

Uçak Böcek İlaçlamaKemirgen ve zararlı haşerelerin oluşumuna önleyici uçak ilaçlaması yapmaktayız. Yolcu ve kargo uçakları haşere kontrol hizmeti.

Detaylı bilgi >>

Gemi İlaçlama

Gemi Böcek İlaçlamaGemilerde ortaya çıkan kemirgen ve zararlı haşerelerin ilaçlama yöntemi ile kontrol altına alınıp yok edilebilmektedir. Çeşitli haşere kontrol istasyonlarının konulması ve periyodik ilaçlanması ile haşereler önlenebilir.
Detaylı bilgi >>

Yat İlaçlama

Yat Böcek İlaçlamaYatların zararlı haşere yönelik ilaçlanıp yata verecek zararın önlenmesi amaçlanmaktadır. Özellikle eski ve ahşap yatlar birincil öneme sahiptir.

Detaylı bilgi >>

Şantiye İlaçlama

Şantiye Böcek İlaçlamaŞantiyede yatan personellerin sağlığı için yapılacak ilaçlama ile zararlı haşereler yemekhane ve yatakhanelerdeki oluşumu önlenir.

Detaylı bilgi >>

Çiftlik İlaçlama

Çiftlik Böcek İlaçlamaGeniş alandan ve genelde şehre uzakta olan çiftliklerde genel haşere ve kemirgen ilaçlaması yapılarak zararlıları yaşam alanından uzak tutulur.

Detaylı bilgi >>

Apartman İlaçlama

Apartman Böcek İlaçlamaApartman çevresiden içine ve çatıya kadar ortak alan ilaçlaması yapılarak haşere ve kemirgen kontrol noktaları ile zararlıların yaşam alanlarından uzak tutulur.

Detaylı bilgi >>

Bahçe İlaçlama

Bahçe Böcek İlaçlamaDış alan haşere ilaçlama hizmetimiz ile bahçenizde oluşabilecek kemirgen, kene ve sürüngenlerin yaşam alanınızdan uzak tutarak güvenle bahçenizin keyfini çıkartabilirsiniz.

Detaylı bilgi >>

Filo İlaçlama

Filo Böcek İlaçlamaAraç filonuzun haşerelerden uzak tutarak görünmeyen araç kemirgen ilaçlaması yaparak araç ve yolcu sağlığı koruma altına alınmaktadır.

Detaylı bilgi >>

Fırın İlaçlama

Fırın Böcek İlaçlamaToplum sağlığı için önemli bir yeri olan fırınların yüksek sıcaklık olması nedeniyle haşereler rahatlıkla çoğalabilmektedir. Etkin mücadele için periyodik ilaçlama yapılması esastır.

Detaylı bilgi >>

Daire İlaçlama

Daire Böcek İlaçlamaDairenizde ortaya çıkan zararlı haşerelerin/kemirgenlerin önüne geçerek sağlıklı yaşam alanınızı tekrar kazanmanıza yardımcı olmaktayız.

Detaylı bilgi >>

Villa İlaçlama

Villa Böcek İlaçlamaİç mekan ve dış mekan haşere ilaçlaması ile genel haşere kontrol noktaları ile yaşam alanınızı haşerelerden uzak tutmaktayız. Periyodik böcek ilaçlaması ile etkin sonuçlar alınabilmektedir.

Detaylı bilgi >>

Hotel İlaçlama

Hotel Böcek İlaçlama Otellerde, otelin giriş-çıkışından yemek üretim alanı ve ortak alanlar düzenli ilaçlama yapılmalıdır. Kemirgen istasyonları konularak kemirgenler uzak tutulabilir. Detaylı bilgi >>

Cafe Restaurant İlaçlama

Cafe Restaurant Böcek İlaçlama Gıda sektöründe yer alan cafe-restaurantlar yasa gereği düzenli ilaçlama yapılması gerekmektedir. Toplum sağlığını etkileyebilecek durumlara karşı periyodik ilaçlama yapılmasını tavsiye etmekteyiz.
Detaylı bilgi >>

Hastane İlaçlama

Hastane Böcek İlaçlama Hastane giriş çıkışından itibaren kemirgen istasyonları ile kemirgenler hasta ve çevresinden uzak tutulmalıdır. Hastane içi kokusuz ilaçlama yapılarak uçan haşereler önlenmiş olur.

Detaylı bilgi >>

Depo İlaçlama

Depo Böcek İlaçlama Depolar geniş ve zemine yakın bölgeler olduğu için kemirgen işgaline uğrayabilir, deponuzda bulunan ürünlere zarar verebilirler. Kemirgenlere ve haşerelere karşı önleyici ilaçlama yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi >>

Okul İlaçlama

Okul Böcek İlaçlama Eğitim kurumları periyodik ilaçlama yaptırarak haşere ve kemirgenleri okullardan uzak tutatabilirler. Mevsimsel çıkabilecek haşerelere düzenli ilaçlama yapılmalıdır.

Detaylı bilgi >>

Catering İlaçlama

Catering Böcek İlaçlama Toplu yemek üretimi yapan catering firmaları periyodik ilaçlama yaparak kemirgen ve haşerelerden kurtulabilirler. Gıda sektörü toplum sağlığını etkilediği için daha çok öneme sahiptirler.

Detaylı bilgi >>

Yakıt İstanyonu İlaçlama

Benzin Yakıt İstasyonu Böcek İlaçlama Kemirgenlerin çok görüldüğü bu alanlar kemirgen istasyonları kurularak çoğalmaları önlenebilir.

Detaylı bilgi >>

Fırın İlaçlama

Fırın Böcek İlaçlama Fırınlar her mevsim sıcak olduğundan haşerelerin yumurtalama ve yuvalamasına elverişli ortamlar oluşturmaktadır. Her mevsim düzenli ilaçlama yapılarak yumurtalamalarının önüne geçip yuvalarına kadar ilaçlama yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi >>

Mezbaha İlaçlama

Mezbaha Böcek İlaçlamaSürekli kullanılan yada belirli zaman diliminde kullanılan mezbahalar periyodik yada dönemsel ilaçlama ve haşere kontrol hizmeti alabilirler.

Detalı bilgi >>

Pastane İlaçlama

Pastane Böcek İlaçlamaGıda sektöründe yer alan pastaneler toplum sağlığını ilgilendirdiği için detaylı haşere kontrol uygulaması yapılması gerekmektedir. Periyodik böcek/kemirgen ilaçlaması yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgi >>

Sık Sorulan Sorular

Haşere ilaçlama ile ilgili en çok merak edilenler.

İlaçlama sonrası ilaçlanan yer terk edilmesi gerekir mi?

a Kullandığımız ilaçlar ve ilaçlama yöntemlerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı kokusuz ilaçlardır. İlaçlama sonrası ilaçlanan yeri terketmenize gerek yoktur. Kokusuz olduğu için insan sağlığını tehdit edecek risk bulunmamaktadır.

İlaçlama sonrası firmamız tarafından sertifika verilmektedir.

İlaçlar insan sağlığına tehdit oluşturur mu ?

a İlaçlarımız insan sağlığını tehdit edecek maddelerden oluşmadığından herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir.

Yapılan ilaçlama ne kadar etkili?

a Haşerenin türüne göre özel ilaç kullanmaktayız. Haşerelerin yuvasını tespit edip yuvalar ve yuva yolları ilaçlanmaktadır. Bu yüzden etkili metodlar uygulamaktayız.

Ne sıklıkla ilaçlama yapılması gerekir?

a Haşerelerin türüne, yoğunluğuna göre süre değişkenlik göstermektedir. Keşiften sonra tahmini süre verebilmekteyiz.